APIE MUS

Šiaulių sportinių šokių klubas „ŠYPSENA“ įkurtas 1994 metų vasarą, šokėjus treniruoja Lietuvos sporto treneriai: Neringa ir Žanas Untuliai. Klube treniruojasi labai įvairaus amžiaus ir pajėgumo poros, suskirstytos į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupes, taip pat vyksta užsiėmimai senjorams bei jaunimo – suaugusiųjų mėgėjiškam laisvalaikio praleidimui. Vyksta individualios pamokos bei konsultacijos, ruošiami individualūs pasirodymai koncertams, konkursams, o taip pat asmeninėms šventėms…

Čia visada gausite profesionalų patarimą ir nuoširdžią pagalbą ruošiantis atsakingam pasirodymui, rimtoms varžyboms ar maloniai asmeninei šventei.

Čia puikiai praleisite laisvalaikį, atsigausite po įtemptos dienos rūpesčių, išmoksite įvairių šokių žingsnelių ir elegantiškų judesių. Pasijausite tikrai draugiškoje ir malonioje aplinkoje, nes tai, ką tiek metų puoselėjame ir tobuliname yra skirta JUMS!

MŪSŲ PASIEKIMAI LIETUVOS ČEMPIONATUOSE IR PIRMENYBĖSE:

1995 m. Lietuvos čempionais jaunučių I grupėje tapo Marijus Skupeika ir Meda Šimaitytė. 1997 m. Marijus ir Meda dar kartą pakartoja savo laimėjimą ir iškovoja Lietuvos čempionų titulus, dabar jau vyresnėje, jaunučių II grupėje.
Taip pačiais metais Marijus ir Meda laimi ir Atvirojo Vokietijos čempionato Mannheim’97 jaunučių grupės varžybas.

1998 m. Lietuvos čempionais jaunučių I grupėje tampa Darius Remeika ir Orinta Šimkutė.

2002 m. Lituvos čempionato Jaunučių I grupėje III – ąją vietą laimėjo Aurimas Vozgirdas ir Ernesta Kiburytė.

2003 m. Lietuvos pirmenybių nugalėtojais jaunių II grupėje („D“ klasės LA programa) tapo Aurimas Ežerskis ir Nerilė Senulytė.

Taip pačiais metais LSŠF reitingo I vietos laimėtojais jaunimo grupėje (LA šokių programa) paskelbti Andrius Uksas ir Elena Uksaitė.

2004 m. Lietuvos pirmenybių nugalėtojais jaunių II grupėje („D“ kl. ST ir LA programa) tapo Darius Remeika ir Raminta Untulytė.

2005 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato jaunučių I grupės III v. laimėtojai Lukas Švambaris ir Iveta Mifstachovaitė (dešinėje), o jaunučių II grupėje III v. užėmė Linas Šyvis ir Goda Zajauskaitė;

2005 m. Lietuvos čempionato jaunių II grupėje (Lotynų Amerikos šokių programa) III vietą iškovojo Liudas Nekrošius ir Karolina Balckutė. 2006 m. Lietuvos čempionato jaunimo gr. finalistai ( loynų Amerikos šokių programoje VI vieta, 10 šokių varžybose V vieta ).

2006 m. Lietuvos pirmenybių jaunimo gr. ( standartinių šokių programa ) „C“ kl. nugalėtojai: Darius Remeika ir Raminta Untulytė.

2007 metų pirmenybėse jaunių I-oje grupėje (D klasės standartinių šokių programoje) nugalėtojais tapo Augustas Goštautas ir Agnė Cimermonaitė, o Mindaugas Martinaitis ir Iveta Miftechovaitė užėmė V vietą. Jauniai II „D“ (standartinių šokių programa) Lukas Dambrauskas ir Miglė Klupšaitė laimėjo I vietą. Jaunimo gr. Lotynų Amerikos šokių čempionate finalistais tapo Liudas Nekrošius ir Dovilė Nekrošiūtė.

2008 metų pirmenybės: Jauniai II „E6“ Mindaugas Vyčas – Edita Gustaitė II vieta Jaunimas: Lukas Petkevičius ir Mona Vinklerytė Lotynų Amerikos šokių programoje tapo nugalėtojais (I vieta), o standartinių šokių programoje užėmė VI vietą. 2008 m. čempionatas: Jauniai I: Mindaugas Martinaitis ir Iveta Miftachovaitė VI vieta (Lotynų Amerikos šokiai) Jaunimas (Lotynų Amerikos šokiai): Liudas Nekrošius ir Dovilė Nekrošiūtė iškovojo III vietą. Lukas Petkevičius ir Mona Vinklerytė užėmė VII vietą.

2009 m. Lietuvos sportinių šokių pirmenybės.
Mantas Kievišas ir Ilona Radavičiūtė (nuotraukoje) Lotynų Amerikos šokių pirmenybių jaunimo gr. finalistai.
Standartinių šokių pirmenybių jaunių II gr. prizininkai Augustas Goštautas ir Agnė Cimermonaitė.
Benjaminas Ušinskas ir Aistė Dailidonytė jaunių I gr. „E“ kl. tapo absoliučiais nugalėtojais (I-vieta).

2009 m. Lietuvos sportinių šokių čempionatas ir pirmenybės.
Lukas Dambrauskas ir Miglė Klupšaitė (nuotraukoje) Lotynų Amerikos ir standartinių šokių pirmenybėse jaunimo gr. tapo prizininkais (II -vieta).
Lukas Petkevičius ir Mona Vinklerytė Lotynų Amerikos šokių čempionate jaunimo gr. III-čiosios vietos laimėtojai.

2010 m. Lietuvos sportinių šokių čempionatas.
Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė (nuotraukoje) Lotynų Amerikos šokių varžybose jaunimo gr. iškovojo 3 vietą.
Suaugusiųjų gr. Liudas Nekrošius ir Dovilė Nekrošiūtė laimėjo 11 vietą.

2010 m. Lietuvos sportinių šokių pirmenybės.
Visvaldas Stonkus ir Ernesta Kiburytė (nuotraukoje) Lotynų Amerikos programoje jaunimo gr. tapo nugalėtojais (I -vieta).

2010 m. Lietuvos sportinių šokių pirmenybių jaunučių II gr nugalėtojai.
Arnoldas Karvelis ir Kristina Charitonovaitė (nuotraukoje) E4 klasėje
iškovojo 1 vietą.

2010 m. Lietuvos sportinių šokių pirmenybių jaunių II gr., E6 klasėje
Karolis Dargis ir Kristina Antanaitytė (nuotraukoje) iškovojo I -vietą.

Lukas Dambrauskas ir Lina Borščiūtė jaunimo B kl. LA-IV vieta, ST-V vieta.

Visvaldas Stonkus ir Ernesta Kiburytė jaunimo D kl. LA-I vieta, ST-IV vieta.

Mindaugas Vyčas ir Edita Gustaitė jaunimo D kl. LA-III vieta.

Mindaugas Martinaitis ir Lina Borščiūtė jaunimo C kl. LA-I vieta.

Arnoldas Karvelis ir Kristina Charitonovaitė jauniai I D kl. ST-I vieta, LA-II vieta, 8 šokiai-I v.

Augustas Goštautas ir Agnė Cimermonaitė jaunimo B kl. ST-IV vieta.

Airidas Preikša ir Rugilė Džiugytė jauniai II E4 kl.-I vieta.

Matas Klupšas ir Kristina Charitonovaitė jauniai II C kl. ST-I vieta, LA-III vieta, 10 šokių-I v.

Gytis Vingiliauskas ir Kristina Antanaitytė jaunimo C kl. 10 šokių-IV vieta.

Arnoldas Karvelis ir Paulina Kaščiukaitytė jauniai I D kl. LA-VI vieta, 8 šokiai-I vieta.

Gabrielius Goštautas ir Justina Sarapinaitė jauniai I D kl. 8 šokiai-IV vieta.

Mindaugas Martinaitis ir Lina Borščiūtė jaunimo B kl. LA-V vieta.

Paulius Staponkus ir Paulina Rimkutė jaunimo C kl. ST-VI vieta.

Matas Klupšas ir Kristina Charitonovaitė -Lietuvos jaunių II grupės LA čempionai

Jokūbas Saulis ir Gabija Čepulytė-jaunučių I gr. E4-VI vieta.

Gytis Petkevičius ir Emilija Petrylaitė-jaunių I gr. E4-II vieta.

Grantas Kalpokas ir Gabrielė Tubutytė-jaunių I g. E6 ST-VII vieta.

Gytis Vingiliauskas ir Kristina Antanaitytė-jaunimo C kl. ST-III vieta.

Jonas Kadyrkulovas ir Greta Alsytė-jaunučiai II E4 kl.-II vieta E6 kl. LA-VI vieta.

Paulius Petrauskas ir Elina Smilgevičiūtė-jauniai II E6 kl. LA-VI vieta.

Liutauras Suvorovas ir Ieva Puščiūtė-jauniai II D kl. LA-V vieta.

Augustas Kievišas ir Livija Adomaitytė-jaunimas C kl. LA-IV vieta.

Liutauras Suvorovas ir Ieva Puščiūtė-jaunių II gr. D kl. 8 šokių pirmenybės-II vieta.

Matas Klupšas ir Kristina Charitonovaitė-jaunių II gr. 10 šokių čempionatas-II vieta.

Gytis Vingiliauskas ir Kristina Antanaitytė-jaunimo g. C kl. 10 šokių pirmenybės-I vieta.
Augustas Kievišas ir Livija Adomaitytė-jaunimo gr. C kl. 10 šokių pirmenybės-III vieta.

LIUDVIKAS SUVOROVAS ir KAMILĖ DUNSKYTĖ- jaunių II grupė, D klasė, standartinių šokių programa – I VIETA.

JOKŪBAS SAULIS ir GABIJA ČEPULYTĖ- jaunučių I grupė, E6 klasė, lotynų amerikos šokių programa – III VIETA.

DOVYDAS AUGUSTINAVIČIUS ir EMILĖ ČEPAITĖ- jaunučių II grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – III VIETA.

DOMINYKAS TOLEIKIS ir KAROLINA JONUŠKAITĖ- jaunių I grupė, E4 klasė, 4 šokiai – I VIETA.

JONAS KADYRKULOVAS ir SAMANTA BUKANTAITĖ- jaunių I grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – I VIETA.

GRANTAS KALPOKAS ir GRETA ALSYTĖ- jaunių I grupė, E6 klasė, lotynų amerikos šokių programa – I VIETA.

JOKŪBAS SAULIS ir GABIJA ČEPULYTĖ- jaunučių I grupė, D klasė, lotynų amerikos šokių programa – V VIETA.

DOVYDAS AUGUSTINAVIČIUS ir EMILĖ ČEPAITĖ- jaunučių II grupė, E6 klasė, 6 šokiai, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – II VIETA.

LIUDVIKAS SUVOROVAS ir KAMILĖ DUNSKYTĖ- jaunių II grupė, D klasė, lotynų amerikos šokių programa – II VIETA.

ARNOLDAS KARVELIS ir ELINA SMILGEVIČIŪTĖ- jaunių II grupė, C klasė, standartinių šokių programa – IV VIETA.

GYTIS VINGILIAUSKAS ir KRISTINA ANTANAITYTĖ- jaunimo grupė, B klasė, 10 šokių, lotynų amerikos ir standartinių šokių programos – III VIETA.

JOKŪBAS SAULIS ir GABIJA ČEPULYTĖ- jaunučių I grupė, D klasė, standartinių šokių programa -VI VIETA.

DOMANTAS NUTAUTAS ir ORINTA KUOKŠTYTĖ- jaunučių II grupė, E4 klasė, 4 šokiai – VI VIETA.

DOVYDAS AUGUSTINAVIČIUS ir EMILĖ ČEPAITĖ- jaunučių II grupė, E6 klasė, lotynų amerikos šokių programa – II VIETA.

MARTYNAS LINKUS ir FAUSTA ABRAMAVIČIŪTĖ- jaunių I grupė, E4 klasė, 4 šokiai -IV VIETA.

GRANTAS KALPOKAS ir GRETA ALSYTĖ- jaunių I grupė, E6 klasė, 6 šokiai, lotynų amerikos ir standartinių šokių programos – II VIETA.

JONAS KADYRKULOVAS ir SAMANTA BUKANTAITĖ- jaunių I grupė, E6 klasė, 6 šokiai, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – IV VIETA.

UGNIUS MASTAUSKIS ir UGNĖ DAMANSKYTĖ- jaunių II grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – III VIETA.

LIUTAURAS SUVOROVAS ir IEVA PUŠČIŪTĖ- jaunių II grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – II VIETA.

LIUDVIKAS SUVOROVAS ir KAMILĖ DUNSKYTĖ- jaunių II grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – III VIETA.

ARNOLDAS KARVELIS ir ELINA SMILGEVIČIŪTĖ- jaunių II grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – V VIETA.

GABRIELIUS GOŠTAUTAS ir JUSTINA SARAPINAITĖ- jaunių II grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – VI VIETA.

AIRIDAS PREIKŠA ir GRETA ABRAMAVIČIŪTĖ- jaunimo grupė, D klasė, standartinių šokių programa – II VIETA.

GYTIS VINGILIAUSKAS ir KRISTINA ANTANAITYTĖ- jaunimo grupė, B klasė, lotynų amerikos šokių programa – VI VIETA.

LIETUVOS ČEMPIONATAI

Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikalauskienė – senjorų grupė, standartinių šokių programa – II VIETA!

Gabrielius Goštautas ir Kristina Charitonovaitė – jaunių II grupė, standartinių šokių programa – V VIETA!

Gabrielius Goštautas ir Kristina Charitonovaitė – jaunių II grupė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – VI VIETA!Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė – jaunimo grupė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – V VIETA!

Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė – jaunimo iki 21 metų grupė, lotynų amerikos šokių programa – VI VIETA!

LIETUVOS PIRMENYBĖS

Gabijus Praninskas ir Rugilė Praninskaitė- jaunių I grupė, E4 klasė – I VIETA!

Ugnius Mastauskis ir Emilija Petrylaitė- jaunių II grupė, E6 klasė, standartiniai šokiai – I VIETA!

Dominykas Poršinas ir Beata Žiogaitė- jaunių II grupė, D klasė, 8 šokiai, standartinių ir lotynų Amerikos šokių programos – I VIETA!

Vilius Vainorius ir Urtė Valūnaitė – jaunimo grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – I VIETA
Arnoldas Karvelis ir Ugnė Damanskytė – jaunimo grupė, C klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos- II VIETA!

Dominykas Toleikis ir Karolina Jonuškaitė – jaunių I grupė, E6 klasė, 6 šokiai, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos- II VIETA!

Rimantas Danielius ir Gustė Motiečiūtė – jaunių II grupė, D klasė, lotynų Amerikos šokiai- II VIETA!

Gvidas Linkus ir Kamilė Čijunskytė – jaunimo grupė, D klasė, standartinių šokių programa – II VIETA!

Ugnius Mastauskis ir Emilija Petrylaitė – jaunių II grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – II VIETA!

Edgaras Rusteikis ir Laneta Pakštytė – jaunių II grupė, E6 klasė, lotynų amerikos šokių programa – III VIETA!

Grantas Kalpokas ir Greta Alsytė – jaunių II grupė, D klasė, lotynų amerikos šokių programa – III VIETA!

Liudvikas Suvorovas ir Kamilė Dunskytė – jaunių II grupė, C klasė, standartinių šokių programa – III VIETA!

Grantas Kalpokas ir Greta Alsytė- jaunių II grupė, D klasė, 8 šokiai, lotynų amerikos ir standartinių šokių programos- III VIETA!

Rimantas Danielius ir Gustė Motiečiūtė – jaunių II grupė, D klasė, standartinių šokių programa – IV VIETA!

Edgaras Rusteikis ir Laneta Pakštytė – jaunių II grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – V VIETA!

Arnoldas Karvelis ir Ugnė Damanskytė – jaunimo grupė, C klasė, standartinių šokių programa- V VIETA!

Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė – jaunimo grupė, B klasė, standartinių šokių programa – V VIETA!

Liudas Nekriošius ir Evija Rutkauskaitė – suaugusiųjų grupė, C klasė, lotynų amerikos šokių programa – IV VIETA.

Gytis Vingiliauskas ir Rugilė Anužytė – jaunimo ir suaugusiųjų grupė, B klasė, 10 šokių, standartinių ir lotynų amerikos šokių programos – VI VIETA!

EDGARAS RUSTEIKIS ir GRETA ALSYTĖ – jaunimo grupė, D klasė, 8 šokių programa – I VIETA.
DOVYDAS AUGUSTINAVIČIUS ir EMILĖ ČEPAITĖ – jaunių I grupė, C klasė, 10 šokių programa – II VIETA.
EDGARAS RUSTEIKIS ir GRETA ALSYTĖ – jaunimo grupė, D klasė, standartinių šokių programa – I VIETA.
MARTYNAS LINKUS ir KORNELIJA DOBROVOLSKYTĖ – jaunių II grupė, C klasė, 10 šokių programa – II VIETA.
EDGARAS RUSTEIKIS ir GRETA ALSYTĖ – jaunimo grupė, D klasė, lotynų amerikos šokių programa – I VIETA.
MARTYNAS LINKUS ir KORNELIJA DOBROVOLSKYTĖ – jaunių II grupė, C klasė, standartinių šokių programa – II VIETA.
GVIDAS LINKUS ir KAMILĖ ČIJUNSKYTĖ – jaunimo grupė, C klasė, standartinių šokių programa – II VIETA.
GINTAUTAS MIKUČIAUSKAS ir RITA MIKALAUSKIENĖ – senjorų grupė, standartinių šokių programa – II VIETA.
MATAS KLUPŠAS ir LIVIJA ADOMAITYTĖ – jaunimo iki 21 metų 10 šokių čempionatas – III VIETA.
DEIMANTAS NORVILIS ir VILTĖ MORKEVIČIŪTĖ – jaunių II grupė, E6 klasė, standartinių šokių programa – IV VIETA.
JONAS KADYRKULOVAS ir AUSTĖJA VAIČEKAUSKAITĖ – jaunių II grupė, D klasė, standartinių šokių programa – IV VIETA.
MARTYNAS LINKUS ir KORNELIJA DOBROVOLSKYTĖ – jaunių II grupė, C klasė, lotynų amerikos šokių programa – IV VIETA
MATAS KLUPŠAS ir LIVIJA ADOMAITYTĖ – jaunimo grupė, Lietuvos čempionatas, 10 šokių programa – IV VIETA.
DOVYDAS AUGUSTINAVIČIUS ir EMILĖ ČEPAITĖ – jaunių I grupė, Lietuvos čempionatas, 10 šokių programa – VI VIETA.
VILIUS VAINORIUS ir URTĖ VALŪNAITĖ – jaunimo grupė, C klasė, lotynų amerikos šokių programa – VI VIETA.
ARNOLDAS KARVELIS ir UGNĖ DAMANSKYTĖ – jaunimo grupė, B+A klasė, standartinių šokių programa – VI VIETA.
LIUTAURAS SUVOROVAS ir ELINA SMILGEVIČIŪTĖ – jaunimo iki 21 metų standartinių šokių čempionatas – VI VIETA.
TEISUTIS PETRAITIS ir RIMA PETRAITIENĖ – senjorų grupė, standartinių šokių programa – VI VIETA.